Kontaktní informace



FAGRON a.s.

Holická 1098/31m 
779 00 Olomouc
Česká republika

IČ: 46709355
DIČ: CZ46709355


+420 585 222 590
Fax: +420 585 226 521
Objednávky: Pondělí - pátek 7:00 - 17:00 
Zelená linka/call centrum: 800 138 759
Kontaktní e-mail: registrace@fagron.cz
Vyřízení reklamací: reklamace@fagron.cz





Obchodní tým


Jitka Glauderová

Jitka Glauderová
+420 604 295 111
Jitka.Glauderova@fagron.cz
Ing. Marek Chramosta

Ing. Marek Chramosta
+420 605 714 145
Marek.Chramosta@fagron.cz
Eva Vydrová

Eva Vydrová
+420 728 467 995
Eva.Vydrova@fagron.cz
Andrea Novotná

Andrea Novotná
+420 724 041 968
Andrea.Novotna@fagron.cz


Diana Černá

Diana Černá
+420 776 171 706
Diana.Cerna@fagron.cz
Monika Albrechtová

Monika Albrechtová
+420 723 804 291
Monika.Albrechtova@fagron.cz
Markéta Arnicanová

Markéta Arnicanová
+420 777 115 117
Marketa.Arnicanova@fagron.cz



Vyhledejte si svého obchodního zástupce dle okresu.

Mapa rozdělení obchodních zástupců - Fagron Česko
International contact:
Tel.: +420 585 202 461, +420 585 202 465
E-mail: obchod@fagron.cz