Kontaktní informace



FAGRON a.s.
Holická 1098/31m 
779 00 Olomouc
Česká republika

IČ: 46709355
DIČ: CZ46709355


Tel.: +420 585 222 590
Fax: +420 585 226 521
Objednávky: pondělí - čtvrtek 7:00 hod- 17:15 hod, pátek 7:00 hod- 17:00 hod
Zelená linka/call centrum: 800 138 759
Kontaktní e-mail: obchod@fagron.cz
Vyřízení reklamací: reklamace@fagron.cz

Kontakt na obchodní zástupce:

01   Jitka Glauderová, tel.: +420 604 295 111, e-mail: Jitka.Glauderova@fagron.cz
02   Ing. Marek Chramosta, tel.: +420 605 714 145, e-maill: Marek.Chramosta@fagron.cz
03   Eva Vydrová, tel.: +420 728 467 995, e-mail: Eva.Vydrova@fagron.cz
04  Andrea Novotná, tel.: +420 724 041 968, e-mail: Andrea.Novotna@fagron.cz
05  Diana Černá, tel.: +420 776 171 706, e-mail: Diana.Cerna@fagron.cz
06  Monika Albrechtová, tel.: +420 723 804 291, e-mail: Monika.Albrechtova@fagron.cz
07  Soňa Vymazalová, tel.: +420 773 773 153, e-mail: Sona.Vymazalova@fagron.cz
08  Markéta Arnicanová, tel.: +420 777 115 117, e-mail: Marketa.Arnicanova@fagron.cz


Vyhledejte si svého obchodního zástupce dle okresu.


International contact:
Tel.: +420 585 202 461, +420 585 202 465
E-mail: obchod@fagron.cz